Nostalgiczna podróż do PRL - koncert wielkich hitów w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach
W Pabianicach nadchodzi muzyczna podróż w czasie. "PRL Boutique" to koncert, który zabierze nas w sentymentalną podróż do epoki PRL, odkrywając na nowo jej największe przeboje w jazzowo-rockowych aranżacjach. Zaplanowany na 7 kwietnia, o godz. 18:00, w Sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta, obiecuje być niezapomnianym wieczorem dla miłośników dawnych, ale niezapomnianych melodii.
  1. Koncert "PRL Boutique" odbędzie się 7 kwietnia 2024 o godzinie 18:00 w Sali widowiskowej MOK im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach.
  2. Wydarzenie to będzie pełne jazzowo-rockowych aranżacji największych polskich przebojów z czasów PRL, w tym utworów Czesława Niemena, Krystyny Prońko i Hanny Banaszak.
  3. Na scenie wystąpią znani muzycy, w tym wokalistka Dominika Rydz-Kancler oraz instrumentalisci: Przemek "Benbeneq" Kuczyński, Marcin Jagiełło, Michał Kobojek i Wojciech Stanisz.
  4. Bilety dostępne są w sekretariacie MOK Pabianice oraz online na stronie kupbilecik.pl.

Muzyczne dziedzictwo epoki PRL, choć odległe w czasie, wciąż żyje w sercach wielu słuchaczy. Koncert "PRL Boutique" to wyjątkowa okazja, by przypomnieć sobie nie tylko dawne przeboje, ale i poczuć ducha tamtych lat, który przez wiele dekad kształtował polską scenę muzyczną. Współtworzą go artyści, którzy na co dzień współpracują z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, a teraz zjednoczyli siły, by przybliżyć słuchaczom te niezapomniane melodie.

Wśród wykonawców znajdziemy Dominikę Rydz-Kancler - wokalistkę z bogatym doświadczeniem, laureatkę prestiżowych festiwali i reprezentantkę Polski na Eurowizji Dziecięcej. Dołączają do niej muzycy o nieprzeciętnym talencie: perkusista i producent muzyczny Przemek "Benbeneq" Kuczyński, pianista jazzowy Marcin Jagiełło, saksofonista Michał Kobojek oraz basista Wojciech Stanisz. Ich współpraca gwarantuje, że każdy utwór zostanie przedstawiony w nowym, świeżym brzmieniu, które z pewnością zaskoczy nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Organizatorzy zapewniają, że koncert będzie nie tylko ucztą dla uszu, ale również dla oczu. Dzięki zastosowaniu niebanalnej gry świateł i prezentacjom multimedialnym, widzowie zostaną przeniesieni w czasie, doświadczając unikatowej atmosfery PRL-u. To idealna propozycja na spędzenie wieczoru pełnego nostalgii i doskonałej muzyki.

Jeśli więc tęsknicie za dawno minionymi latami, lub po prostu chcecie odkryć na nowo muzykę, która na zawsze wpisała się w kanon polskiej kultury, "PRL Boutique" jest wydarzeniem, którego nie możecie przegapić. Bilety czekają, a wspomnienia gotowe są, by zostać przywołane na nowo. Nie przegapcie tej wyjątkowej podróży w czasie!


Według informacji z: Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach