Rodzinny koncert w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach: Zasłuchani w filmie
Już wkrótce w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert, który z pewnością przyciągnie całe rodziny. "Zasłuchani w filmie" to wydarzenie, którego nie można przegapić!
  1. Koncert odbędzie się 7 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00.
  2. Wystąpią uczestnicy sekcji wokalnej oraz tanecznej MOK.
  3. Wstęp jest biletowany (cena biletu to 10 zł).
  4. Partnerem strategicznym wydarzenia jest ADAMED.

Miejski Ośrodek Kultury im. Zbigniewa Herberta zaprasza wszystkich mieszkańców na kolejne wydarzenie z cyklu "Koncerty Rodzinne". Tym razem tematem przewodnim będzie muzyka filmowa i bajkowa. Na scenie pojawią się uczestnicy sekcji wokalnej oraz tanecznej, co gwarantuje wyjątkowe widowisko.

W koncercie weźmie udział ponad 80 osób, co czyni to wydarzenie naprawdę imponującym. Instruktorzy Aleksandra Skonieczna oraz Kuba Anusiewicz poprowadzą sekcję wokalną, natomiast Adriana Jabłońska zaprezentuje swoje umiejętności w zakresie tańca klasycznego i współczesnego. Sekcję jump style poprowadzi Filip Cybulski.

Bilety w cenie 10 zł można nabyć w sekretariacie MOK od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00 - 18:00. Warto się pospieszyć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne.

Partnerem strategicznym koncertu jest firma ADAMED, która wspiera lokalne inicjatywy kulturalne. Dzięki takim partnerstwom możliwe jest organizowanie wydarzeń na wysokim poziomie, które integrują lokalną społeczność.

Nie przegapcie tej okazji i przyjdźcie całymi rodzinami, aby wspólnie cieszyć się muzyką i tańcem w wykonaniu utalentowanych mieszkańców naszego miasta! "Zasłuchani w filmie" to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.


Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach