MOK w Pabianicach prezentuje: Siła i styl kobiet w
W Pabianicach nadchodzi wieczór poświęcony kobiecości i sile niezłomnych dusz. Wydarzenie "Jestem Kobietą vol.5" to święto każdej kobiety, które odbędzie się 19 kwietnia o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta. Zapraszamy do wspólnego celebrowania siły, stylu i relacji, które kształtują nasze życie.
  1. Data i miejsce spotkania: 19 kwietnia, godz. 19:00, Sala widowiskowa MOK im. Zbigniewa Herberta.
  2. Centralny temat: relacje międzypokoleniowe – szczególnie pomiędzy matkami a ich dorosłymi córkami.
  3. Muzyka: dzieła Anny Jantar i Natalii Kukulskiej będą tłem wydarzenia.
  4. Cel: promowanie samoakceptacji i poczucia własnej wartości poprzez pokaz mody.
  5. Uczestnicy: kobiety w różnym wieku, o różnym doświadczeniu życiowym.
  6. Forma: pokaz mody, występy wokalne i taneczne, dyskusje panelowe.
  7. Bilety: dostępne w kasie MOK oraz online, w cenie 30 zł za miejsce na parterze i 20 zł na balkonie.
  8. Organizator i twórcy: Adriana Jabłońska (scenariusz, reżyseria, choreografia, stylizacje) oraz zespół pomocniczy.
  9. Specjalni goście: Hanna Piekarska i Joanna Rek-Faber wraz z rodzinami.

Atmosfera tego wyjątkowego wieczoru w Pabianicach z pewnością otuli uczestników ciepłem i pozytywną energią. Uroczystość, która już po raz piąty otworzy swoje drzwi dla niecodziennych kobiet, ma na celu podkreślenie niezależnie od wieku czy pozycji społecznej – każda kobieta jest piękna i wartościowa.

Adriana Jabłońska, pomysłodawczyni i główna organizatorka wydarzenia, stworzyła koncept, który łączy modę z głębokim przekazem. "To nie tylko pokaz mody. To wieczór pełen inspiracji, który ma pokazać siłę kobiet i ich nieograniczone możliwości" – mówi Adriana. Wraz z nią za kulisami pracować będą Joanna Urbaniak-Woźniak, Mariusz Bartosik oraz Daniel Młynarczyk, którzy odpowiadają za aspekty techniczne i artystyczne pokazu.

Wydarzenie "Jestem Kobietą vol.5" będzie także okazją do usłyszenia pełnych emocji interpretacji utworów Anny Jantar i Natalii Kukulskiej. Wśród wykonawców znajdą się Aleksandra Skonieczna, Agnieszka Włodarek oraz Dominika Rydz-Kancler z córeczką, wspierani przez żeński chór oraz solistę, Franciszka Gryglewskiego. Tancerze Hanna Kiszło, Sofia Miniailo i Daniel Młynarczyk dodadzą pokazowi dynamiki.

Na koniec, specjalne zaproszenie kierowane jest do wszystkich kobiet, które poszukują inspiracji do zmian, pragną poczuć wspólnotę oraz celebrować swoją unikalność. Bilety można już nabywać – nie przegap tej okazji na niezapomniany wieczór pełen inspiracji i kobiecej siły.


Źródło: MOK w Pabianicach