Szanowni Państwo!

Coraz szybszym krokiem nadchodzi czas Bożego Narodzenia. Czas ciepła, radości, miłości i wzajemnej życzliwości. Od wielu lat w naszym mieście organizowany jest Pabianicki Jarmark Świąteczny wraz z Paradą Świąteczną. Śladem lat ubiegłych również w tym roku pragniemy zaprosić Państwa na to wydarzenie, które zaplanowaliśmy na niedzielę 17 grudnia 2023 roku.

W związku z tym chcielibyśmy zachęcić Państwa do udziału w planowanym przedsięwzięciu, które bez Was nie może się udać. Ubiegłe edycje cieszyły się ogromnym powodzeniem, wzięły w nich udział pabianickie firmy, stowarzyszenia, szkoły, przedszkola oraz mieszkańcy miasta. Uczestnicy parady przyodziali stroje związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia, przyozdobili świątecznie pojazdy uczestniczące w paradzie, przygotowali układy taneczne i pokazy ognia. Pragniemy, by każda kolejna edycja wnosiła powiew świeżości jednocześnie kontynuując tradycje lat poprzednich.

Zapraszamy do udziału w VIII Pabianickiej Paradzie Świątecznej wraz z Jarmarkiem Świątecznym, który odbędzie się na parkingu Centrum Handlowego ECHO.

Zgłoszenia grup zorganizowanych z ilością uczestników oraz informacji o pojazdach (jeśli takie będą wykorzystane podczas parady) proszę kierować do dnia 27.11.2023 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator imprezy – Mariusz Poluchowicz, tel. 512 730 863

Jesteśmy w trakcie budowania scenariusza scenicznego, dlatego również zachęcamy do zaprezentowania się na scenie w repertuarze świątecznym. Zainteresowane zespoły taneczne, muzyczne, chóry oraz indywidualnych artystów proszę o kontakt z koordynatorem imprezy.

Regulamin wystawców i karta zgłoszeniowa (PDF, 350KB)

Autor: Mariusz Poluchowicz