Frycek zaprasza rodziny do muzycznej podróży po Chopinie

2 min czytania
Frycek zaprasza rodziny do muzycznej podróży po Chopinie

W sali Miejskiego Ośrodka Kultury zrobi się kameralnie i pogodnie — muzyka przestaje być tylko dla dorosłych. Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach proponuje rodzinne spotkanie z twórczością Chopina w ramach programu „Efekt Chopina”, które ma rozbudzić ciekawość najmlodszych słuchaczy.

  • Frycek i Czerwone Serduszko pokaże Chopina od najmłodszych lat
  • Jak i kiedy spotkać się z muzyką w Pabianicach

Frycek i Czerwone Serduszko pokaże Chopina od najmłodszych lat

Cykl „Efekt Chopina” organizowany przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina przenosi muzykę klasyczną do sal koncertowych i edukacyjnych w całej Polsce. W Pabianicach spektakl dla rodzin ma przybliżyć postać Fryderyka Chopina w przystępny, bardzo bliski dzieciom sposób — z elementami opowieści i muzycznymi przykładami, które wzbudzają wyobraźnię i wspólnotę. 😊

Jak i kiedy spotkać się z muzyką w Pabianicach

Terminy i miejsce:

  • 15 listopada 2025, godz. 10:00
  • 16 listopada 2025, godz. 11:00
  • Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach

Wydarzenie jest adresowane do całych rodzin, także z maluchami. Dzieci do 5. roku życia mają wstęp wolny. Pozostali uczestnicy kupują bilety po symbolicznej cenie 10 zł — bilety dostępne w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury oraz na kupbilecik.pl. Bilety po 10 zł, do nabycia w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury oraz na kupbilecik.pl.

Organizatorzy podkreślają, że projekt ma charakter edukacyjny i jest dofinansowany przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, co pozwala zaoferować występ w przystępnej formule dla mieszkańców Pabianic i okolic.

na podstawie: MOK w Pabianicach.

Autor: krystian