Nowe centrum NGO w Pabianicach otwarte - miejsce dla organizacji przy Starym Rynku 4

W Pabianicach powstało miejsce, w którym organizacje pozarządowe znajdą siedzibę i wsparcie; porozumienie podpisały władze miasta i Cech Rzemiosł Różnych.
- Odwiedź nowe Centrum Organizacji Pozarządowych w Pabianicach
- Skorzystaj z przestrzeni i współpracy dla Pabianic
- Zarejestruj potrzeby i planuj aktywność w nowym centrum
Odwiedź nowe Centrum Organizacji Pozarządowych w Pabianicach
W oficjalnym otwarciu nowej placówki przy ul. Stary Rynek 4 uczestniczyli przedstawiciele organizacji społecznych, aktywiści oraz zaproszeni goście. Podpisane zostało porozumienie o współpracy między Prezydentem Pabianic Grzegorzem Mackiewiczem a Romanem Otomańskim - Starszym Cechu Rzemiosł Różnych w Pabianicach. Od dziś organizacje potrzebujące miejsca do działania mogą kierować swoje kroki na wskazany adres.
Skorzystaj z przestrzeni i współpracy dla Pabianic
Centrum ma być nie tylko fizyczną przestrzenią, ale także platformą integracji i wspólnego działania na rzecz mieszkańców miasta i powiatu. W inauguracyjnym spotkaniu udział wzięli także Marek Gryglewski - Przewodniczący Rady Powiatu oraz Ewelina Walczak - zastępca naczelnika Wydziału Spraw Społecznych. To sygnał, że przedsięwzięcie ma poparcie samorządowe i administracyjne, co zwiększa szanse na długofalowe wsparcie działalności organizacji.
Zarejestruj potrzeby i planuj aktywność w nowym centrum
Organizacje zainteresowane korzystaniem z centrum powinny skontaktować się z jego koordynatorami i ustalić warunki współpracy oraz harmonogram działań. Dzięki współpracy miasta i Cechu Rzemiosł Różnych przestrzeń może służyć spotkaniom, warsztatom i inicjatywom sąsiadującym z działaniami społecznymi. To dobry moment, by pomyśleć o projektach adresowanych do mieszkańców Pabianic i powiatu.
na podstawie: Powiat Pabianicki.
Ostatnie Artykuły

Szlagierowe Marzenia wracają do Pabianic z nową datą i śląskim humorem

W SP nr 5 zabrzmiał świat. Uczniowie zabrali publiczność w barwną podróż

Cztery pierwsze miejsca i wielkie emocje w finale „Świerszczykowych wierszyków”

Pabianice znów zagrają w szachy - szybki turniej w MOK-u już w maju ♟️

Polski Związek Łowiecki zacieśnia współpracę z Czechami i Słowacją. Wspólna walka z ASF i nowe działania dla ochrony przyrody

Hovhannes Yazichyan z miejskim wyróżnieniem. Pabianice stawiają na sportowy dorobek

Rekordowa gra miejska w Pabianicach połączyła szkoły i przełamała dystans

W Pabianicach kryminalni znaleźli w mieszkaniu ponad 400 gramów narkotyków

Autobusy pojadą inaczej podczas koncertu w Atlas Arenie

Seniorzy z Huty Dłutowskiej usłyszeli, jak działają oszuści i kieszonkowcy

W Pabianicach stanie ciężarówka, która pokaże realia handlu ludźmi

W Konstantynowie Łódzkim zmiana w komisariacie - Marusiński przejął dowodzenie
![[PIŁKA RĘCZNA] SPR PABIKS Pabianice – SMS ZPRP II Płock 36:28 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C)](/images/mecz/thumbnails/spr-pabiks-pabianice-sms-zprp-ii-plock-02052026-3628.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] SPR PABIKS Pabianice – SMS ZPRP II Płock 36:28 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C)

