Policjanci z pabianickiej komendy podczas niedzielnego finału będą czuwali nad bezpieczeństwem kwestujących. Mundurowi w najbliższy weekend wystawią stoiska promocyjne, a już teraz przekazują na licytacje dwa vouchery. Lubisz sport i aktywny wypoczynek? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy! Zapraszamy do licytacji!

Policjanci poza zaangażowaniem w wykonywanie obowiązków służbowych, w czasie wolnym realizują także swoje życiowe pasje. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak połączyć jedno z drugim, to właśnie teraz jest ku temu doskonała okazja. Zapraszamy do licytacji vouchera na trening umiejętności narciarskich z pabianickim policjantem. Funkcjonariusz, na co dzień służy w Komendzie Powiatowej Policji w Pabianicach jako technik kryminalistyki. Swoją pracą przyczynia się do wykrycia sprawców przestępstw bądź wykroczeń. Zabezpiecza wszelkie ślady oraz przedmioty mogące mieć związek ze zdarzeniem. W czasie wolnym jest instruktorem narciarstwa. Chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami, które chciałyby nauczyć się szusować na stoku. Trening obejmuje 3 godziny nauki, które odbędą się na Górze Kamieńsk. Ten wyjątkowy voucher jest już wystawiony do licytacji:

Link - trening narciarstwa z pabianickim policjantem


Drugi voucher to prawdziwa gratka dla miłośników sportów drużynowych. Wspólny trening z drużyną Wilki Łódzkie jest doskonałą okazją na aktywne spędzenie wolnego czasu. Futbol amerykański to najbardziej popularny sport w Stanach Zjednoczonych. W Polsce jest mniej znany, ale budzi coraz większe zainteresowanie wśród osób, które lubią sporty kontaktowe. Łódzka drużyna futbolu amerykańskiego, powstała w 2011 roku. Rozgrywa mecze na boisku Chojeńskiego Klubu Sportowego w Łodzi. I to właśnie tam zapraszamy osobę, która wspólnie z naszym policjantem chciałaby zobaczyć jak wygląda trening futbolistów. Będzie to także doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości. Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą i korupcją opowie jak „połknął futbolowego bakcyla” oraz w jaki sposób łączy swoją pasję ze służbą w niebieskim mundurze. Nasz mundurowy wprowadzi Cię w tajniki sportu, który budzi wielkie emocje. Nie czekaj, licytuj przygodę życia:

Link - trening futbolu amerykańskiego z pabianickim policjantem


Szczegóły i niezbędne informacje dotyczące realizacji voucherów dostępne pod numerem telefonu: 693 997 243.

 

  • Grafika przedstawiająca Voucher.
  • Grafika przedstawiająca Voucher.