Klocki od firmy InPost – co można z nich zbudować?

Klocki ze sklepu Out Of The Box to jedna z dostępnych nowości. Do wyboru są trzy różne zestawy klocków konstrukcyjnych, które odzwierciedlają pracę pracownika firmy kurierskiej. Co da się z nich zbudować?

Sklep Out Of The Box – co można tam znaleźć?

Out Of The Box to sklep internetowy należący do polskiej firmy kurierskiej InPost. Można znaleźć w nim artykuły do użytku codziennego, gadżety i dekoracje do domu czy ogrodu, a nawet ubrania. Sześć dostępnych kategorii to dom i ogród, dla dzieci, materiały do pakowania, ubrania, outdoor i sport, a także zestaw klocków.

InPost to firma, która w swoich działaniach odwołuje się do kultury zero waste i ekologicznych rozwiązań. Nie dziwi, więc fakt, że wiele przedmiotów dostępnych na stronie internetowej sklepu jest stworzone za pomocą rzeczy z recyklingu czy ekologicznych materiałów.

Woskowijka z woskiem pszczelim, bawełniane woreczki, taśma papierowa do pakowania czy drewniane bule to tylko jedne z przykładów dostępnego asortymentu, który przynajmniej w części korzysta z naturalnych rozwiązań.

Oprócz przyrody InPost ceni współprace z polskimi wykonawcami. Bawełniane woreczki są szyte w Polsce, a klocki ze sklepu Out Of The Box zostały wyprodukowane we współpracy z polską firmą Cobi.

Klocki z Out Of The Box – Sortownia

Na stronie internetowej https://outofthebox.pl/produkt/sortownia/ można znaleźć zestaw klocków Sortownia InPost. Jest to miejsce, do którego w rzeczywistości prędzej czy później docierają wszystkie zamówione przesyłki. Dlaczego? W sortowni odbywa się proces rozdzielenia paczek, aby te dotarły pod wskazany adres lub do wybranego urządzenia Paczkomat®.

Zestaw klocków ma 747 elementów i 5 figurek gotowych do zabawy. Przedstawiają pomieszczenie z dwoma dużymi, wjazdowymi drzwiami i wielką maszyną z taśmą do segregacji paczek. W komplecie znajdzie się nawet wózek dostawczy do przewożenia przesyłek po miejscu. Co najfajniejsze, z klocków da się zbudować tak naprawdę wszystko. Tylko wyobraźnia ogranicza budującego. Każdy może zbudować sortownię albo zupełnie coś innego.

Klocki zostały wykonane z tworzywa sztucznego i zalecane są dla dzieci powyżej 8. roku życia.

Jakie jeszcze inne klocki są dostępne?

W sklepie Out Of The Box czekają jeszcze dwa, inne zestawy klocków do składania. Pierwszy z nich to klocki Paczkomat InPost z ekosamochodem, a drugi to klocki Ciężarówka. Wszystkie komplety ze sklepu można ze sobą łączyć, a co więcej, sprawdzą się one także w czasie zabawy klockami od innych producentów.

Takie zestawy to super pomysł na prezent zarówno dla dziecka, jak i osoby dorosłej. Przede wszystkim dlatego, że zabawa nimi daje dużo radości. Układanie to również świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, ale przede wszystkim czynność ta znacząco wpływa na osobę tworzącą z klocków – poprawia się jej kreatywność, a przez składanie ćwiczy swoją wyobraźnię. Taka zabawa pozwala też się zrelaksować.

Klocki z Out Of The Box – Sortownia