Zabiegi ze szczoteczką soniczną – postawić na maskę FFP3, czy FFP2?

Prowadzisz w swoim salonie zabiegi oczyszczające na twarz z wykorzystaniem szczoteczek sonicznych? Chciałabyś swoim klientom zapewnić jak najlepszą jakość usług i bezpieczeństwo w czasie zabiegów, lecz nie wiesz, na jakie maski ochronne postawić? Możliwe, że nasz tekst ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

Maska FFP3 a maska FFP2 – co warto o nich wiedzieć?

Aby ułatwić sobie zadanie i stwierdzić, która maska będzie lepsza - maska ffp3 a ffp2, warto ustalić, z jakim produktami mamy do czynienia. Czym są poszczególne rozwiązania? Na pierwszy rzut oka można uznać, że mamy do czynienia z tym samym produktem, który różni się tylko nazwami, ale nic bardziej mylnego. Maska FFP2 jest produktem, który zatrzymuje ponad 94% zanieczyszczeń. Z kolei maska FFP3 jest w stanie przechwycić cząsteczki ponad 99% zanieczyszczeń i szkodliwych substancji, więc jest nieco lepsza od pierwszego rozwiązania i w wielu przypadkach to jej wykorzystanie jest chętniej polecane.

Maska FFP3 a maska FFP2która lepsza przy zabiegach ze szczoteczką soniczną?

Na pewno kluczem do sukcesu będzie wysokiej jakości szczoteczka, więc warto pomyśleć o zakupie na https://beautifly.eu/kategoria/szczoteczki-soniczne/, ale także gwarancja, że w czasie zabiegu klient będzie bezpieczny. Dlatego jeśli będzie trzeba wybrać pomiędzy tymi dwoma rodzajami maseczek, to na pewno lepszym wyborem będzie maska FFP3. To właśnie ona zapewnia większą ochronę przed czynnikami szkodliwymi, w tym również przed wirusami. Co więcej, można w niej swobodnie oddychać i nie występują problemy z parowaniem okularów.