Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Pabianice

Szorowarka jako niezbędny element wyposażenia każdej firmy

Szorowarka to maszyna czyszcząca, która coraz częściej pojawia się w asortymencie firm. Mowa w tym przypadku nie tylko o przedsiębiorstwach zajmujących się profesjonalną konserwacją powierzchni płaskich, ale także o firmach zlokalizowanych w dużych budynkach. Szorowarki są szczególnie doceniane przez właścicieli zakładów produkcyjnych i hal magazynowych, gdzie utrzymanie porządku jest kluczowym elementem całej działalności. Chodzi o pozostawanie w zgodzie z zasadami wynikającymi z postanowień zawartych w Bezpieczeństwie i Higienie Pracy. Szorowarka do podłóg to również przydatne narzędzie w miejscach takich jak lotniska, dworce autobusowe i pociągowe, super- i hipermarkety, galerie handlowe i inne punkty użytku publicznego, w których w ciągu dnia przewija się wielu ludzi. Szorowarka jednotarczowa marki Hako zapewnia ekonomiczne sprzątanie określonych powierzchni od 1 400 m2 do 4 200 m2 na godzinę.

Szorowarka Scrubmaster, czyli o dostępnych opcjach

Niemiecki producent Hako ma ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję maszyn czyszczących. Produkty wspomnianej marki zostały docenione w ponad 60 państwach na terenie wszystkich ziemskich kontynentów. Ich popularność wynika głównie z faktu, że każda szorowarka Hako została wyposażona w nowatorskie systemy, których zadaniem jest zwiększenie komfortu pracy i przede wszystkim przyspieszenie jej, co prowadzi to podwyższenie wydajności. Szorowarka do posadzek Hako to dobry wybór, jeśli zależy nam na utrzymaniu porządku na danej powierzchni przez dłuższy czas. Klienci mają do wyboru następujące możliwości:

  • prosta szorowarka Scrubmaster B3;
  • Scrubmaster E10 lub B10 o wydajności czyszczenia do 1 400 m2/h;
  • szorowarki do posadzek Scrubmaster B12, czyli opcja do małych i średnich powierzchni (do 1 500 m2/h);
  • Scrubmaster B30, czyli szorowarka osiągająca wynik do 1 900 metrów kwadratowych w godzinę;
  • Scrubmaster B45 to z kolei nieco bardziej zaawansowany model, który czyści do 2 900 m2 w godzinę;
  • Scrubmaster B70 to jedna z najbardziej wydajnych szorowarek, może oczyścić w godzinę nawet 4 200 metrów kwadratowych;
  • szorowarki Scrubmaster B90 lub B120 to najbardziej skomplikowane modele urządzeń czyszczących marki Hako. Osiągają do 4 200 m2/h i zostały wyposażone w wiele innowacyjnych systemów, które zwiększają wydajność pracy operatora.

Warto wspomnieć także o tym, że niemiecki producent Hako zaprojektował także maszynę taką jak szorowarka do kostki brukowej. Jest ona wykorzystywana podczas czyszczenia chodników i w zdecydowany sposób pomaga w utrzymaniu porządku w przestrzeni miejskiej.

Szorowarki do podłóg: jak wybrać?

Wiele osób zastanawiających się nad zakupem produktu takiego jak szorowarka nie wie, czym konkretnie kierować się na etapie wyboru urządzenia. Pierwszą i w gruncie rzeczy najważniejszą kwestią jest określenie tego, jaka powierzchnia ma być oczyszczana przy pomocy maszyny. Ustalenie tej informacji jest kluczowe dla wyboru wydajności czyszczenia. Wartość ta jest określana w liczbie metrów kwadratowych, które mogą zostać umyte w trakcie jednej godziny.

Warto wiedzieć także, że wątpliwości stanowią niejako integralną część każdych zakupów. Gdy się pojawiają, najlepiej jest zapytać o zdanie na ten temat fachowca. Opinia specjalisty może okazać się kluczowa i pomóc konsumentowi w podjęciu decyzji, która będzie skutkowała osiągnięciem pełnej satysfakcji z poczynionej inwestycji. Pamiętajmy, że zakup maszyny takiej jak szorowarka to spory wydatek, dlatego nie warto decydować się kupno czegokolwiek bez gruntownej analizy wszystkich możliwości.