Daniel Olbrychski zachwyca w Pabianicach: niezapomniany One Man Show
Daniel Olbrychski, znany aktor filmowy i teatralny, powraca na scenę z wyjątkowym "One Man Show"! To niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z ikoną polskiej sztuki w kameralnej atmosferze Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach.
  1. Data i miejsce: 24 września 2024, godz. 19:00, MOK Pabianice
  2. Repertuar: Utwory poetyckie, rozmowy o patriotyzmie i emigracji, anegdoty z życia
  3. Interakcja z publicznością: Możliwość zadawania pytań, wspólne zdjęcia i autografy
  4. Bilety dostępne online

Daniel Olbrychski, którego głos i gra aktorska przenikają do głębi, zagości w naszym mieście z wyjątkowym "One Man Show". Wydarzenie odbędzie się 24 września 2024 roku o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta.

W programie znajdą się interpretacje utworów poetyckich takich twórców jak Wojciech Młynarski, Adam Mickiewicz, Konstanty Ildefons Gałczyński czy Cyprian Kamil Norwid. Aktor podzieli się również swoimi przemyśleniami na temat patriotyzmu oraz emigracji stanu wojennego.

Nie zabraknie anegdot z życia zawodowego i osobistego Olbrychskiego, które pozwolą nam bliżej poznać tego wybitnego artystę. Publiczność będzie miała okazję zadawać pytania, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zdobyć autograf.

Daniel Olbrychski to nie tylko mistrz monologu, ale również wspaniały mówca, który potrafi wciągnąć słuchaczy w swoje opowieści. Jego występ to gwarancja niezapomnianych wrażeń i wspaniałej atmosfery.

Wydarzenie zostało przeniesione z pierwotnego terminu 18 czerwca 2024 roku. Bilety są dostępne na popularnych platformach sprzedażowych.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by spędzić wieczór w towarzystwie jednej z największych gwiazd polskiego kina i teatru!


Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach