Latarenka i Antybaśń - Spektakle Młodzieżowej Grupy Teatralnej w MOK Pabianice
Już 13 czerwca 2024 roku w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta odbędą się dwa wyjątkowe spektakle w wykonaniu Młodzieńczej Grupy Teatralnej "Czarty Teatru". To doskonała okazja, aby przenieść się w świat teatru i zobaczyć młodych artystów w akcji.
  1. Spektakle "Latareńka" i "Antybaśń".
  2. Występ gościnny Teatru Integracyjnego "Czarodzieje".
  3. Wydarzenie dedykowane dzieciom i młodzieży.
  4. Bilety w cenie 10 zł dostępne w sekretariacie MOK.

W czerwcu Miejski Ośrodek Kultury im. Zbigniewa Herberta stanie się miejscem, gdzie magia teatru spotka się z młodzieńczą energią. Na scenie wystąpi Młodzieńcza Grupa Teatralna "Czarty Teatru", która pod kierownictwem Katarzyny Tkacz przygotowała dwa spektakle: "Latareńka" i "Antybaśń". Przedstawienia te zapowiadają się jako prawdziwa uczta dla miłośników teatru, zwłaszcza tych najmłodszych.

Oprócz "Czartów Teatru" na scenie pojawi się również Teatr Integracyjny "Czarodzieje", który znany jest z angażowania osób z różnymi niepełnosprawnościami. Ich występy zawsze niosą ze sobą ważne przesłanie i wzruszają publiczność. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak teatr może łączyć ludzi i tworzyć niezapomniane chwile.

Spektakle odbędą się 13 czerwca 2024 roku o godzinie 09:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wydarzenie to jest skierowane głównie do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, ale z pewnością każdy, kto ceni sobie dobrą sztukę, znajdzie coś dla siebie. Bilety można nabyć w sekretariacie MOK w cenie 10 zł. Osoby zainteresowane większą ilością biletów mogą składać zamówienia zbiorowe na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć magii teatru w najlepszym wydaniu! Zapraszamy wszystkich serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie.


Źródło: MOK w Pabianicach