główne boksy magazynowe magazynowania24

Samoobsługowe boksy magazynowe – wygodne rozwiązanie na przechowywanie rzeczy

Czy myślisz czasem, gdzie upchnąć meble ogrodowe, opny samochodowe, książki, motor, quada czy rowery? A może masz liczną rodzinę i zdecydowanie za mały garaż? No to już możesz przestać się martwić bo mamy dla ciebie genialne i niedrogie rozwiązanie!

  1. Czym są boksy magazynowe samoobsługowe?
  2. Jaki boks magazynowy wybrać?
  3. Zalety boksów Self Storage.

Czym są boksy magazynowe samoobsługowe?

Boksy magazynowe są to prywatne powierzchnie magazynowe do przechowywania różnych rzeczy. Kiedy nie możesz pomieścić się ze swoimi rzeczami w domu, garażu, pokoju lub na przykład robisz remont czy też przeprowadzkę i musisz na jakiś czas przenieść wszystkie rzeczy to boksy magazynowe są doskonałym, praktycznym i wygodnym rozwiązaniem.Boksy Magazynowe dostarczają powierzchnię, którą każdy może wynająć w zależności od zapotrzebowania na praktycznie dowolny okres. Występują w różnych wielkościach -  te najmniejsze dostępne np. w ofercie firmy Magazynownia24 zaczynają się od 7m2, natomiast największe, standardowe mają metrów 28.
„Jeśli potrzebujesz większą niż 28 metrów kwadratowych powierzchnię to także nie jest to problem” – mówi Pan Mariusz menadżer Magazynownia24 „... możemy bezproblemowo połączyć ze sobą boksy tworząc powierzchnię o wielokrotności 28m2. Z naszych boksów magazynowych może korzystać każdy, zarówno przedsiębiorcy, właściciele firm oraz osoby prywatne”

Co można przechowywać w takich boksach? – Praktycznie wszystko. Nasi Klienci trzymają u nas meble, opony, rowery, motocykle, maszyny, dokumenty lub towary handlowe.

Oprócz towarów handlowych możesz przechowywać rzeczy, które po prostu nie mieszczą ci się już w domu czy garażu, takie jak rowery, rolki, narzędzia, jak również przedmioty typu meble czy nawet większe maszyny.

Sam wybierasz rozmiar magazynu samoobsługowego oraz długość wynajmu.

magazyny samoobsługowe self storage

Jaki boks magazynowy wybrać?

W zależności ode tego, ile rzeczy musisz przechować oraz jakich są one gabarytów musisz wybrać odpowiedni rozmiar magazynu. Boksy magazynowe nazywane także z języka angielskiego self storage dostępne są o różnych powierzchniach, dzięki czemu łatwo dostosować je do swoich potrzeb.

Aby zobrazować ich pojemność przedstawimy kilka rozmiarów schowków magazynowych i ilość rzeczy, które są w stanie pomieścić.

  • 7 m2 – magazyn takich rozmiarów pomieści 40 standardowych kartonów, regały, lodówkę, 2 rowery, bagażnik dachowy, sprzęt sportowy.
  • 14 m2 – 90 standardowych kartonów, zestaw mebli kuchennych, lodówkę i pralkę, pianino, 3 regały, 2 łóżka, 2 quady.
  • 28 m2 – 200 kartonów, motocykl, 2 quady, fortepian, zestaw nagłośnienia, zestaw mebli kuchennym ze stołem i krzesłami, 4 rowery, 2 bagażniki dachowe, 8 regałów, 8 palet.

Zalety Self Storage

  • Można wynająć magazyn samoobsługowy na dłuższy bądź na krótszy termin.
  • Boksy magazynowe dostosowane są do potrzeb klienta, który sam określa, co będzie przechowywał oraz jakiej powierzchni potrzebuje.
  • Cały teren, na którym znajdują się boksy samoobsługowe objęty jest monitoringiem, więc jest to bezpieczny sposób na magazynowanie rzeczy.
  • Klient ma nieograniczony dostęp do swojego schowka, o każdej porze dnia i nocy.

Jak widzisz przechowywanie rzeczy w boksie samoobsługowym jest dziecinnie proste, komfortowe i wygodne. Wystarczy zdecydować jakiej powierzchni potrzebujesz i na jaki czas.