Mł. insp. Tomasz Jarmakowski, dotychczasowy zastępca komendanta powiatowego pożegnał się z pracą w pabianickiej jednostce. Służył w niej niemalże 23 lata. Komendant powiatowy insp. Tomasz Szwed w imieniu własnym, pierwszego zastępcy, kadry kierowniczej oraz policjantów i pracowników cywilnych w ciepłych słowach podziękował mu za wszystkie lata poświęcone służbie w naszej komendzie.

- Jako policjant - pabianiczanin jesteś szczególnie związany ze wszystkim co zapewniało bezpieczeństwo mieszkańcom naszego miasta i powiatu. Jesteśmy przekonani, że fachowość, rzetelność i zaangażowanie, które charakteryzują Twoją osobę, stanowią pełną gwarancję sukcesu w dalszej karierze zawodowej. Za wszystkie lata, poświęcone służbie w pabianickiej komendzie, serdecznie dziękujemy – mówił insp. Tomasz Szwed. Na pamiątkę wręczył okolicznościową tabliczkę.  - Mam nadzieję, że zawsze, kiedy na nią spojrzysz, będziesz miał tylko ciepłe myśli o tej jednostce i dobre wspomnienia – dodał.

Mł. insp. Tomasz Jarmakowski, z dniem 5 lutego rozpoczyna pracę w Brzezinach. Tam również będzie zastępcą komendanta. Na nowym stanowisku życzymy samych pogodnych i radosnych chwil, dalszych sukcesów w tej niełatwej, ale pięknej i odpowiedzialnej służbie.

  • komendant powiatowy policji wraz z zastępcami
  • komendant powiatowy składa podziękowania swojemu zastępcy za lata służby poświęcone pracy w pabianickiej komendzie