Konstantynowscy policjanci zatrzymali gościa hotelowego, który z kilku niezamkniętych pokoi ukradł telewizor oraz elementy armatury łazienkowej. Właściciel oszacował straty na 4 tys. złotych.

Do zdarzenia doszło w nocy z 5/6 marca 2019 roku. 25-latek wraz z dwoma znajomymi wynajmował w Ignacewie pokój hotelowy.  Gdy jego kompani spali, mężczyzna splądrował kilka niezamkniętych pokoi, skąd ukradł telewizor, elementy armatury łazienkowej oraz okucia szafek. Zrabowane przedmioty schował do torby podróżnej. Cieknąca z pourywanych kranów woda zalała piętro. Właściciel oszacował straty na 4 tys. złotych. Konstantynowscy policjanci odzyskali skradzione mienie. 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany ma na sumieniu także inne przestępstwa - w zaparkowanym na terenie innego województwa jego samochodzie ujawniono skradzioną biżuterię i zegarek. Policjanci ustalają właścicieli tych przedmiotów. Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.