Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Pabianice

Konstantynowscy policjanci zatrzymali wandala, który w Kazimierzu zniszczył wiatę tramwajową. Straty oszacowano na 2 tys. złotych.

17 lutego 2019 roku konstantynowscy policjanci zostali skierowani na ul. Kilińskiego w Kazimierzu, gdzie według zgłoszenia trzech mężczyzn miało demolować przystanek tramwajowy. Na miejscu okazało się, że tylko jeden z nich swoją złość i agresję wyładowywał na wiacie. Straty oszacowano na 2 tys. złotych. Animuszu 24-letniemu wandalowi dodawał alkohol. Mężczyzna miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Pozostali dwaj 17-latkowie stali obok i biernie się przyglądali wyczynom starszego kompana. Wandal prosto z policyjnego aresztu trafił za więzienne kraty. Ma do odsiadki zastępczą karę pozbawienia wolności. Za uszkodzenie mienia grozi mu kolejna kara.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.