Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Pabianice

14 lutego 2019 roku w pabianickiej komendzie odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Pabianicach insp. Cezarego Petrusa oraz wprowadzenia jego następcy, którym został mł. insp. Tomasz Szwed.

W ceremonii wprowadzenia nowego komendanta uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński, kadra kierownicza pabianickiej komendy, a także przedstawiciele władz miasta, powiatu, władz samorządowych oraz kierownictwo Prokuratury Rejonowej w Pabianicach.

Po złożeniu meldunku Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Łodzi insp. Andrzejowi Łapińskiemu przez dowódcę uroczystości dotychczasowy komendant insp. Cezary Petrus pożegnał się ze sztandarem jednostki. Jednocześnie Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi wprowadził na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Pabianicach mł. insp. Tomasza Szweda.

W trakcie uroczystości nie zbrakło ciepłych słów, podziękowań i życzeń dla ustępującego komendanta, jak również gratulacji dla jego następcy.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.