Sanatorium w MOK: kuracjusze, tajemnice i teatralna meduza w Pabianicach

W Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach szykuje się teatralna podróż do pewnego uzdrowiska — komediowo-misteryjna opowieść powstała w środowisku lokalnego teatru amatorskiego. Teatr DlaNiepoznaki proponuje wieczór z humorem, zagadkami i postaciami, które nie ustają w krzątaninie po korytarzach MEDUZY.
- Zobaczyć „Sanatorium” to wsiąść w autobus pełen postaci i perypetii
- Zobacz obsadę i wybierz termin — kto zagra w sanatorium i kiedy się spotkać
Zobaczyć „Sanatorium” to wsiąść w autobus pełen postaci i perypetii
Spektakl Teatru DlaNiepoznaki rozgrywa się wokół wyjazdu do uzdrowiska MEDUZA — pojawiają się tu tajemnicza sprzątaczka, detektyw w niespodziewanym miejscu, siostry bliźniaczki i dyrektor Władek wraz z trenerem Gładką Klatką. Historia powstała kolektywnie podczas spotkań grupy, a scenariusz ostatecznie spiął i uporządkował tekstem Ela Osieja, bliska współpracowniczka zespołu. Emocji i absurdów ma nie zabraknąć, a po spektaklu organizatorzy szykują niespodziankę dla widzów 😊
„Będziecie się mogli o tym przekonać sami, podczas „turnusu”. Po spektaklu czeka na naszych widzów niespodzianka, ale o tym nie powiemy póki co nic więcej, trochę napięcia zbudować musimy”
— Katarzyna Tkacz, reżyserka i instruktorka grupy DlaNiepoznaki
Zobacz obsadę i wybierz termin — kto zagra w sanatorium i kiedy się spotkać
Spektakl jest przeznaczony dla widzów dorosłych. W obsadzie pojawiają się m.in. Agnieszka Misiak (Jadwiga), Damian Radzikowski (Dyrektor Władek), Kasia Tkacz (Krystyna) oraz szeregi aktorów amatorskich i gościnne występy Elżbiety Osieji i Marii Wrzos-Meus.
Terminy i miejsce: 29 listopada 2025 godz. 18:00; 30 listopada 2025 godz. 17:00; Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach.
Bilety na premierę są dostępne w kasie MOK Pabianice, bilety na niedzielny spektakl można kupić na kupbilecik.pl oraz w kasie MOK Pabianice. Bilety na niedzielny spektakl można kupić na kupbilecik.pl oraz w kasie MOK Pabianice.
Warto wybrać się do MOK-u, jeśli ktoś ma ochotę na teatralną porcję lokalnego humoru i zagadek w dobrze znanym pabianickim klimacie.
na podstawie: MOK w Pabianicach.
Ostatnie Artykuły

Szlagierowe Marzenia wracają do Pabianic z nową datą i śląskim humorem

W SP nr 5 zabrzmiał świat. Uczniowie zabrali publiczność w barwną podróż

Cztery pierwsze miejsca i wielkie emocje w finale „Świerszczykowych wierszyków”

Pabianice znów zagrają w szachy - szybki turniej w MOK-u już w maju ♟️

Polski Związek Łowiecki zacieśnia współpracę z Czechami i Słowacją. Wspólna walka z ASF i nowe działania dla ochrony przyrody

Hovhannes Yazichyan z miejskim wyróżnieniem. Pabianice stawiają na sportowy dorobek

Rekordowa gra miejska w Pabianicach połączyła szkoły i przełamała dystans

W Pabianicach kryminalni znaleźli w mieszkaniu ponad 400 gramów narkotyków

Autobusy pojadą inaczej podczas koncertu w Atlas Arenie

Seniorzy z Huty Dłutowskiej usłyszeli, jak działają oszuści i kieszonkowcy

W Pabianicach stanie ciężarówka, która pokaże realia handlu ludźmi

W Konstantynowie Łódzkim zmiana w komisariacie - Marusiński przejął dowodzenie
![[PIŁKA RĘCZNA] SPR PABIKS Pabianice – SMS ZPRP II Płock 36:28 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C)](/images/mecz/thumbnails/spr-pabiks-pabianice-sms-zprp-ii-plock-02052026-3628.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] SPR PABIKS Pabianice – SMS ZPRP II Płock 36:28 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C)

