W ubiegłą sobotę policjanci świętowali wspólnie z mieszkańcami Pabianic Światowy Dzień Wody. Funkcjonariusze przygotowali dla najmłodszych mnóstwo atrakcji. Dzieci między innymi odpowiadały na zagadki, rozwiązywały krzyżówki i rebusy. Policyjne stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

22 kwietnia 2023 roku policjanci z Pabianic zapewnili uczestnikom obchodów Światowego Dnia Wody szereg atrakcji. Kilka godzin rozrywki w słonecznej aurze z licznymi atrakcjami dla każdego. Tak było podczas imprezy plenerowej, która odbyła się w Pabianicach przy ul. 15 Pułku Piechoty „Wilków” 12, w godzinach 11:00 – 15:00. Na festynie nie zabrakło niebieskiego namiotu, pod którym policjanci przygotowali dla najmłodszych zagadki, krzyżówki, rebusy i malowanki. Tradycyjnie, można było również obejrzeć policyjny sprzęt i zobaczyć radiowóz od środka. W tym roku dzieci miały możliwość skorzystać ze specjalnej gry wielkoformatowej imitującej ruch uliczny. Dla większych uczestników przedsięwzięcia przygotowano tor, który należało pokonać w alkogoglach. Za udział w ,,policyjnych” zadaniach uczestnicy pikniku otrzymywali stempelki na specjalnych kartach, przygotowanych przez organizatorów. Podczas festynu policyjne stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i było jedną z wielu przewidzianych na tę okazję atrakcji.

sierż. szt. Agnieszka Jachimek

  • policyjny namiot podczas pikniku zorganizowanego z okazji obchodów Światowego Dnia Wody.
  • gra wielkoformatowa imitująca ruch uliczny przygotowana przez policjantów na pikniku zorganizowanego z okazji obchodów Światowego Dnia Wody.
  • policjanci podczas pikniku zorganizowanego z okazji obchodów Światowego Dnia Wody
  • uczestniczka pikniku na policyjnym motocyklu
  • zadania przygotowane przez policjantów podczas pikniku zorganizowanego z okazji obchodów Światowego Dnia Wody.