Szanowni Państwo!

Boże Narodzenie to szczególnie piękne i rodzinne święto. To czas ciepła, radości, miłości i życzliwości. Od wielu lat w Pabianicach organizowany jest Jarmark Świąteczny wraz z Paradą Świąteczną. W tym roku to wspaniałe wydarzenie odbędzie się w dniu 11 grudnia 2022 roku.

W związku z tym chcielibyśmy serdecznie zaprosić i zachęcić Państwa do udziału w przedsięwzięciu. Ubiegłe edycje cieszyły się ogromnym powodzeniem. Wzięły w nich udział pabianickie firmy, stowarzyszenia, szkoły, przedszkola oraz mieszkańcy miasta. Uczestnicy parady przygotowywali stroje związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia, pojazdy świąteczne, układy taneczne, pokazy ognia. Chcemy, powrócić do naszej tradycji sprzed pandemii i spowodować, by ta edycja Parady Świątecznej i Jarmarku zyskała ponownie swą popularność.

Zapraszamy do udziału w VII Pabianickiej Paradzie Świątecznej wraz z Jarmarkiem Świątecznym, który odbędzie się na parkingu Centrum Handlowego ECHO.

Zgłoszenia grup zorganizowanych z ilością uczestników proszę kierować do 16.11.2022 r. Koordynator imprezy – Katarzyna Golińska, tel. 797 307 672, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jesteśmy w trakcie budowania scenariusza scenicznego, dlatego również zachęcamy do zaprezentowania się na scenie w repertuarze świątecznym. Zainteresowane zespoły taneczne, muzyczne, chóry, indywidualnych artystów proszę o kontakt z koordynatorem imprezy.

Autor: Katarzyna Golińska