Policja Pabianice: Ares wytropił pijanego kierowcę, który uciekł z miejsca kolizji
Czworonożny funkcjonariusz Ares wpadł na trop pijanego kierowcy, który po spowodowaniu kolizji drogowej uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawca ukrywał się w zaroślach.
3 września dyżurny pabianickiej komendy otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w Jerwonicach. Kierujący oplem zafirą wypadł z drogi, po czym uderzył w kapliczkę i ogrodzenie pobliskiej posesji. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając rozbite auto i rannego pasażera. Do akcji poszukiwawczej wkroczył policyjny owczarek. Ares w pabianickiej komendzie służy od 2017 roku jako pies patrolowo-tropiący. Czworonożny funkcjonariusz podjął trop i doprowadził do kryjówki winowajcy. 37-latek ukrywał się w pobliskich zaroślach. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.
Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach,
pabianice.policja.gov.pl/
pabianice.policja.gov.pl/epa/informacje/29340,Ares-wytropil-pijanego-kierowce-ktory-uciekl-z-miejsca-kolizji.html
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA RĘCZNA] Enea Orlęta Zwoleń – SPR PABIKS Pabianice 25:22 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C) – walka do końca w 26. kolejce](/images/mecz/thumbnails/enea-orleta-zwolen-spr-pabiks-pabianice-09052026-2522.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Enea Orlęta Zwoleń – SPR PABIKS Pabianice 25:22 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C) – walka do końca w 26. kolejce

Szlagierowe Marzenia wracają do Pabianic z nową datą i śląskim humorem

W SP nr 5 zabrzmiał świat. Uczniowie zabrali publiczność w barwną podróż

Cztery pierwsze miejsca i wielkie emocje w finale „Świerszczykowych wierszyków”

Pabianice znów zagrają w szachy - szybki turniej w MOK-u już w maju ♟️

Polski Związek Łowiecki zacieśnia współpracę z Czechami i Słowacją. Wspólna walka z ASF i nowe działania dla ochrony przyrody

Hovhannes Yazichyan z miejskim wyróżnieniem. Pabianice stawiają na sportowy dorobek

Rekordowa gra miejska w Pabianicach połączyła szkoły i przełamała dystans

W Pabianicach kryminalni znaleźli w mieszkaniu ponad 400 gramów narkotyków

Autobusy pojadą inaczej podczas koncertu w Atlas Arenie

Seniorzy z Huty Dłutowskiej usłyszeli, jak działają oszuści i kieszonkowcy

W Pabianicach stanie ciężarówka, która pokaże realia handlu ludźmi

W Konstantynowie Łódzkim zmiana w komisariacie - Marusiński przejął dowodzenie
![[PIŁKA RĘCZNA] SPR PABIKS Pabianice – SMS ZPRP II Płock 36:28 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C)](/images/mecz/thumbnails/spr-pabiks-pabianice-sms-zprp-ii-plock-02052026-3628.webp)
