Szaleństwa dojrzałej młodości na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach
Zapraszamy na wyjątkowy spektakl komediowy "Być kobietą, czyli szaleństwa dojrzałej młodości", który odbędzie się 24 października 2024 roku o godzinie 18:00 w Sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta. To niepowtarzalne wydarzenie, które łączy elementy kabaretu, musicalu i farsy, z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Spotkanie sześciu kobiet w dojrzałym wieku

Spektakl "Być kobietą, czyli szaleństwa dojrzałej młodości" opowiada historię sześciu kobiet, które spotykają się, aby uczcić 60. urodziny swojej przyjaciółki. Gospodyni, przygotowana na tę wyjątkową uroczystość, zastawia suto stół i oczekuje na przybycie swoich koleżanek. Każda z nich ma za sobą inne doświadczenia życiowe – są to singielki, wdowy, matki oraz mężatki. Wspólnie, w atmosferze uroczych i przezabawnych scen, wracają wspomnieniami do chwil swojej młodości.

Kabaret, musical i farsa w jednym

Sztuka, którą wyreżyserował Łukasz Chojecki, to wyjątkowe połączenie kabaretu, musicalu i farsy. Na scenie zobaczymy codzienne scenki z życia każdej z nas, które przez swoją uniwersalność z pewnością wzbudzą w widzach zarówno śmiech, jak i refleksję. Nie zabraknie także wspaniałych polskich utworów muzycznych z lat 70., które stanowią doskonałe tło dla opowieści o dojrzałości i wspomnieniach.

Obsada i szczegóły przedstawienia

W spektaklu wystąpią znakomite aktorki: Anna Duraj, Małgorzata Rupiewicz, Joanna Wasążnik, Małgorzata Świątkiewicz, Agata Kufirska oraz Małgorzata Borowska. Przedstawienie trwa 80 minut i jest prezentowane bez przerwy, co zapewnia ciągłość i dynamikę akcji. Bilety na to wydarzenie są dostępne do nabycia na stronie internetowej.

Podsumowanie i zaproszenie

Spektakl "Być kobietą, czyli szaleństwa dojrzałej młodości" to doskonała okazja, aby spędzić wieczór pełen śmiechu i wzruszeń. Zapraszamy do Sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta 24 października 2024 roku o godzinie 18:00. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia, które z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń!


Według informacji z: Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach