prezenty firmowe

Szukasz pomysłu na oryginalny, a zarazem niezbyt drogi prezent? Lepiej trafić nie mogłeś. W tym poradniku znajdziesz kilka sprawdzonych propozycji. Dowiedz się więcej, a z łatwością dokonasz udanego wyboru.

Stylowe pióro

Eleganckie pióro to świetny prezent dla urzędnika, nauczyciela czy studenta. Właściwie wybrany przedmiot na pewno zaakcentuje renomę wykonywanej profesji. Z pióra korzysta wiele osób na wysokich stanowiskach. Przedmiot ten towarzyszy podpisywaniu ważnych umów, choć sprawdzi się również podczas egzaminu czy codziennych zadań. Mowa tu o praktycznym i miłym dla oka upominku.

Pamiętaj, że wcale nie musisz wybierać zwyczajnego i popularnego rozwiązania. Bardzo dobrą propozycją będzie zakup personalizowanego pióra. W zależności od okazji możesz na nim umieścić gratulacje, dedykację czy życzenia urodzinowe. Pamiętaj o wyborze eleganckiego koloru. Znakomicie prezentują się granatowe czy czarne pióra ze złotymi akcentami. Natomiast wśród miłośników cieplejszych barw doskonale sprawdzi się pióro czerwone. Wystarczy skorzystać z oferty dobrego sklepu, który oferuje spersonalizowane gadżety, aby dokonać udanego wyboru.

Atrakcyjny kubek z napisem

Dziś możesz wybrać kubek z gotowym nadrukiem lub zaprojektować go samodzielnie. Jeżeli obdarowywana osoba ceni wyjątkowe rozwiązania, zdecydowanie warto skorzystać z tej drugiej opcji. W takim przypadku stworzysz dowolną kompozycję, a ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

Dużą popularnością cieszą się kubki, które łączą życzenia napisane stylową czcionką z obrazkiem, który nawiązuje np. do okrągłych urodzin. Jeżeli bliska osoba ma poczucie humoru, możesz śmiało postawić na zabawny obrazek czy znany w internecie mem.

Jeśli chcesz zaprojektować stylowy kubek z napisem czy obrazkiem, skorzystaj z prostego programu graficznego i zleć nadruk sprawdzonej firmie. Pamiętaj, że dziś możesz wybierać nie tylko ceramiczne kubki, ale również termiczne, które wykonane są ze stali nierdzewnej. Teraz z łatwością sprawisz prezent kierowcy czy podróżnikowi. Oferta jest tak bogata i zróżnicowana, że bez trudu znajdziesz idealne rozwiązanie.

Wyjątkowa koszulka z nadrukiem

Kolejny prezent, który możesz dowolnie personalizować to koszulka. Dziś sprawdzone firmy proponują nadruki za pomocą nowoczesnych metod, dzięki temu grafiki czy napisy przetrwają bardzo długo.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprojektować koszulkę z zabawnymi obrazkami i życzeniami, które idealnie wpiszą się w klimat uroczystości. Ponadto dużą popularnością cieszą się modele, które nawiązują do zainteresowań obdarowywanych osób. Możesz zaprojektować koszulkę dla entuzjastów kina, motoryzacji, gier czy piki nożnej. To oczywiście tylko niektóre propozycje.

Ponadto klienci dobrych sklepów często projektują koszulki na wieczór panieński bądź kawalerski, umieszczając na nich humorystyczne nawiązania do tej wyjątkowej okazji. Warto dodać, że projektowanie elementów garderoby to świetna zabawa. Wystarczy tylko wybrać renomowaną firmę, która oferuje wysokiej jakości nadruki.