W związku z koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, wywołanej przez koronawirusa, dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zaleca się ograniczenie osobistych wizyt w Komendzie Powiatowej Policji w Pabianicach, związanych z składaniem skarg i wniosków. Powyższe dotyczy także przyjęć interesantów przez Komendanta Powiatowego Policji w Pabianicach (lub jego Zastępców) realizowanych w sprawach skarg i wnioskóww każdy wtorek w godz. 15.00 -17.00.

W tej sytuacji przypominam, iż wniesienie skarg i wniosków możliwe jest również za pośrednictwem poczty, przy pomocy środków technicznych – telegramem, faksem na numer (42) 22 53 360, jak również za pośrednictwem Internetu na adres mailowy <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>.
Każda korespondencja kierowana do Komendanta Powiatowego Policji w Pabianicach zostanie załatwiona zgodnie z właściwością.
Ponadto do Państwa dyspozycji pozostaje numer telefonu do oficera dyżurnego jednostki (42) 22 53 310.

Dzwoniąc pod wskazany numer uzyskacie Państwo wskazówki w zakresie procedury przyjmowania, rozpatrywania i załatwiania skarg i wniosków w Policji.