Policjanci zatrzymali wandala, który kamieniem uszkodził zaparkowane auto. Właścicielka oszacowała straty na kilkaset złotych.

Do zdarzenia doszło 1 kwietnia 2019 roku. Przed godziną 23:00 mieszkańca osiedla Bugaj w Pabianicach zaniepokoiły odgłosy dochodzące z parkingu. Z okna mieszkania zobaczył mężczyznę uderzającego kamieniem w stojący pod blokiem samochód. Wandal uszkodził w nim boczną szybę, lusterko i karoserię. Świadek natychmiast zareagował. Wybiegł z mieszkania i zaczął krzyczeć. Sprawca uciekł w pobliskie blokowiska. Pabianiczanin powiadomił policję, wskazując rysopis i kierunek oddalania się agresora. Dzięki tym cennym informacjom mundurowi szybko zatrzymali 43-latka. Mężczyzna był trzeźwy i nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Właścicielka  oszacowała straty w kia picanto na prawie 1000 złotych. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.