Policjanci z pabianickiej komendy Policji poszukują zaginionego 21-latka. 6 maja 2023 roku mężczyzna skontaktował się ostatni raz ze swoją dziewczyną informując ją, że znajduje się na terytorium Włoch w miejscowości Triest. Raman Davidziuko do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis zaginionego Ramana Davidziuk: wzrost 175 cm, wiek z wyglądu około 20-22 lata, sylwetka szczupła, włosy krótkie ciemny blond, oczy koloru zielonego. Ubrany prawdopodobnie w bluzę z kapturem koloru czarnego z napisem koloru białego „STORM”, spodnie jeansowe ciemnego koloru. Posiadał przy sobie szarą torebkę zakładaną przez ramię i telefon komórkowy marki iPhone8+. Konstantynowianin wcześniej wyjeżdżał również w celach zarobkowych do Warszawy.

Osoby które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mają informację o losie mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, ul. Żeromskiego 18, pod nr tel. 47 8424 301 lub 47 8424 315 albo powiadomić najbliższą jednostkę policji pod nr telefonu 112.