Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Pabianice

Pabianiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci noworodka, którego ciało znaleziono w przydomowej toalecie w centrum miasta. Między innymi od wyniku sekcji zwłok zależą dalsze czynności w tej sprawie.

1 maja 2019r po godz. 13.00 pabianiccy policjanci otrzymali informację o pozaszpitalnym porodzie w centrum Pabianic. Weryfikując tę informację funkcjonariusze z pomocą strażaków oraz specjalistycznego wozu asenizacyjnego sprawdzili zbiornik wskazanej toalety. Znaleziono tam zwłoki noworodka. Matka dziecka została przesłuchana na tę okoliczność. Decyzją prokuratora na tym etapie postępowania nikt nie został zatrzymany i nikt nie usłyszał zarzutów. Kluczowy dla sprawy będzie wynik sekcji zwłok zleconej przez prokuraturę.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.