Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem służby w Policji na kolejny Doborowy Czwartek już 31 marca w godz. 10-16. Będą mogli Państwo dowiedzieć się więcej o służbie w Policji i uzyskają odpowiedzi na pytania związane z naszą formacją. Czekamy na osoby ambitne, wysportowane i chcące pomagać innym!

Podczas spotkania uzyskacie Państwo szczegółowe informacje o naszej pracy, przed podjęciem decyzji o swojej przyszłości. Zainteresowani będą mogli bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom oraz zdobyć wiedzę o zakresie działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Kandydaci będą mogli jednocześnie złożyć dokumenty niezbędne do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

Poniżej kryteria przyjęcia do służby w Policji, a także omówienie poszczególnych etapów rekrutacji oraz wymagania:

https://lodzka.policja.gov.pl/wdo/krok/etapy-rekruta/63434,POSTEPOWANIE-KWALIFIKACYJNE-WOBEC-KANDYDATA-DO-SLUZBY-W-POLICJI.html

https://lodzka.policja.gov.pl/?serwis=wdo&dzial=wymagania&id=60069

 

Przyjdźcie do nas osobiście i dowiedzcie się wszystkiego, jak zostać jednym z NAS. Czekamy na osoby, które chciałyby założyć mundur, energiczne, wysportowane, chcące pomagać innym.

 

W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W PABIANICACH DYŻUR ODBĘDZIE SIĘ 

31 marca 2022 roku godz. 10:00 - 16:00

 

Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach
ul. Żeromskiego 18
95-200 Pabianice
tel. 47 84 - 24 - 308