Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach wraz ze Starostwem Powiatowym w Pabianicach i Urzędem Miejskim w Pabianicach zapraszają do udziału w konkursie na najlepszą “Edukacyjną Laurkę dla Babci i Dziadka. Masz zdolności plastyczne, pomysł i podzielasz pogląd, że należy chronić osoby starsze przed bezdusznym działaniem oszustów? Weź udział w konkursie i wygraj wspaniałe nagrody!

Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach ogłasza konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu pabianickiego pn. „Edukacyjna Laurka dla Babci i Dziadka”. Nadrzędnym celem przedsięwzięcia jest dotarcie do jak największego grona odbiorców - seniorów, narażonych na bezduszne działania oszustów, przez których niejednokrotnie tracą dorobek całego życia. Najlepsze prace konkursowe posłużą również jako projekty broszur/ulotek informacyjnych zawierających praktyczne podpowiedzi, w jaki sposób osoby starsze mogą uniknąć zagrożenia ze strony oszustów.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i do wzięcia udziału w naszym przedsięwzięciu. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

sierż.szt. Agnieszka Jachimek

 

 

  • plakat konkursu

Pliki do pobrania

  • 76.23 KB