Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Pabianice

Pabianiccy policjanci przyłączyli się do licytacji przedmiotów na rzecz chorego funkcjonariusza. Na facebookowej grupie licytacyjnej założonej przez Grupę Wolontarystyczną „Agrafka” mundurowi wystawili między innymi monetę z 85 rocznicy powołania Policji, zabawki, biżuterię, porcelanowe zestawy filiżanek oraz rejs po zbiorniku wodnym Jeziorsko.

Mundurowi z pabianickiej komendy są szczególnie zainteresowani losem swojego kolegi, Rafała Dzwonnika. Mężczyzna choruje na nowotwór, a jedyną szansą na uratowanie mu życia jest kosztowna terapia. Wspierając go w walce o życie przeznaczają na dedykowaną mu grupę licytacyjną różne przedmioty. Na licytacje trafiają nie tylko drobiazgi, ale również wartościowe rzeczy z prywatnych zbiorów. Prawdziwym rarytasem jest wystawiony przez jednego z naczelników pabianickiej komendy rejs po zbiorniku wodnym Jeziorsko. Funkcjonariusz, a prywatnie ratownik wodny WOPR włączył się do zbiórki pieniędzy dla chorego policjanta. Zaoferował do wyboru 40-minutowy rejs motorówką (Rib) WOPR Zduńska Wola lub około dwugodzinny rejs żaglówką. Licytacja trwa do 20.06.2021 roku i już teraz cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wystarczy wejść w link:   https://www.facebook.com/groups/433599901360121/permalink/561211325265644/  oraz wylicytować proponowaną ofertę.

Funkcjonariusze zachęcają także do wzięcia udziału w koncercie rockowym „Gramy dla DZWONKA”. Wydarzenie to odbędzie się 23 czerwca 2021 roku w Miejskim Ośrodku Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach. Wystąpią dwa zespoły: AVERME oraz WYDZIAŁ DIAGNOSTYKI, w którym gra pabianicki policjant. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest pokazanie przy wejściu potwierdzenia wpłaty na leczenie chorego policjanta. Kwota powinna być wpłacona w dniu koncertu na zbiórkę:   https://zrzutka.pl/zehcuf

  • zdjęcie przedstawia plakat zachęcający do wzięcia udziału w koncercie rockowym organizowanym dla Rafała Dzwonnika
  • zdjęcie przedstawia wystawioną na licytację monetę
  • zdjęcie przedstawia żaglówkę, na której możliwy będzie po wylicytowaniu rejs