Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Pabianice

Zapraszamy małych i trochę większych do udziału w tegorocznych feriach w nieco innej formie niż zwykle. Niestety nie możemy się zobaczyć z Wami osobiście, dlatego zapraszamy do spotkań w przestrzeni wirtualnej. Poznamy świat dawnych instrumentów, które znajdują się na wystawie „Dźwięki przeszłości. Kultura muzyczna w początkach państwa polskiego” oraz ciekawostki o ptakach.


sześciu ludzi grających na instrumentach a w tle zamek

W pierwszym tygodniu ferii, w poniedziałek, wtorek i w środę umieścimy zadania o tematyce muzycznej związane z ekspozycją "Dźwięki przeszłości..." Natomiast czwartkowy post będzie poświęcony niejako muzyce natury. W piątek ogłosimy wyniki. Dla każdego uczestnika przewidziana jest pamiątka. Dzieci, które wykonają poprawnie dwa ćwiczenia obowiązkowe otrzymają drobny upominek. Natomiast 3 nagrody główne zostaną wręczone uczestnikom, którzy zrobią poprawnie zadania obowiązkowe i dodatkowo wykonają najciekawszą, najbardziej pomysłową grzechotkę. Zachęcamy do udziału w zabawie. A kiedy już ponownie otworzymy podwoje Muzeum dla zwiedzających chętnie spotkamy się z Wami na ekspozycjach.

W drugim tygodniu ferii, w poniedziałek, wtorek i w środę umieścimy zadania o tematyce muzycznej związane z ekspozycją. W piątek (15.01) ogłosimy wyniki. Dla każdego uczestnika przewidziana jest pamiątka.
Dzieci, które wykonają dwa zadania obowiązkowe poprawnie otrzymają drobny upominek. Dodatkowo spośród nich wybierzemy 3 najładniej pokolorowane kafle i przyznamy nagrody specjalne.


Autor: Justyna Ruszkiewicz