Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Pabianice

Policjanci z Komendy Powiatowej w Pabianicach poszukują zaginionej 14-letniej Julii Ignaczak. Dziewczyna wyszła z domu 12 kwietnia 2019 roku około godziny 20:00 i od tamtego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Pabianicach lub numerem alarmowym.

Rysopis zaginionej: wzrost 170 cm, sylwetka szczupła, włosy długie do ramion koloru blond, oczy piwne, nos prosty, uszy normalne, uzębienie pełne.

 

Zaginiona ubrana była  w bluzę z kapturem koloru czarnego marki „PIT_BULL” z logo laleczki „chucky”, leginsy koloru czarnego bądź jeansy koloru czarnego, buty sportowe marki Reebok koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Pabianicach lub telefonicznie pod nr 422253301 lub 02.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.